KDE2408PTB1-6A (318)
5S-KDE2408PTB1-6A (318)
KDE2408PTB1-6A (318)
FAN AXIAL 80X25.5MM 24VDC WIRE
Product Description
| Series: | MagLev? |
| Voltage - Rated: | 24VDC |
| Size / Dimension: | Square - 80mm L x 80mm H |
| Width: | 25.50mm |
| Air Flow: | 42.5 CFM (1.20m3/min) |
| Static Pressure: | 0.230 in H2O (57.3 Pa) |
| Bearing Type: | Ball |
| Fan Type: | Tubeaxial |
| Features: | - |
| Noise: | 36.5 dB(A) |
| Power (Watts): | 2.60W |